avelsieve 1.0.1 - en to nl translation catalogue (175 entries)

en: You have to define at least one header match text.
nl: U dient minstens één tekst op te geven die in de berichtkop moet voorkomen.

en: Add New Rule
nl: Een nieuwe regel toevoegen

en: New Rule Wizard - Step
nl: Nieuwe regel wizard - Stap

en: of
nl: van

en: Rule Type
nl: Regeltype

en: Condition
nl: Conditie

en: Action
nl: Aktie

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: <p>You have chosen to keep every mail. This is the default action anyway, so you might want to start over with a rule that makes more sense. Select &quot;finished&quot; to save this rule nonetheless.</p>
nl: <p>U heeft ervoor gekozen alle post te behouden. Dit is hoe dan ook de standaard actie dus wellicht wilt u opnieuw beginnen met een regel die zinvoller is. Kies &quot;Klaar&quot; om deze regel toch te bewaren.</p>

en: Please use the buttons on the bottom instead of your browser's reload, back and forward buttons, to build a rule.
nl: Gebruik bij het opstellen van een regel de knoppen onderaan deze pagina in plaats van die van de browser.

en: Add SPAM Rule
nl: Een SPAM-regel toevoegen

en: Configure Anti-SPAM Protection
nl: Anti-SPAM-beveiliging instellen

en: All incoming mail is checked for unsolicited commercial content (SPAM) and marked accordingly. This special rule allows you to configure what to do with such messages once they arrive to your Inbox.
nl: Alle inkomende post wordt gecontroleerd op ongewenste commerciële inhoud (SPAM) en overeenkomstig gemarkeerd. Deze speciale regel geeft aan wat er gedaan moet worden met dergelijke berichten zodra ze in uw Inbox komen.

en: Select %s to add the predefined rule, or select the advanced SPAM filter to customize the rule.
nl: Kies %s om de voorgedefinieerde regel toe te voegen of kies het geavanceerde SPAM-filter om de regel aan te passen.

en: Add Spam Rule
nl: Een Spam-regel toevoegen

en: Advanced Spam Filter...
nl: Geavanceerd Spam Filter

en: Target Score
nl: Doelscore

en: Messages with SPAM-Score higher than the target value, the maximum value being %s, will be considered SPAM.
nl: Berichten met een SPAM-score die hoger is dan de grenswaarde, de maximum waarde is %s, zullen worden beschouwd als SPAM.

en: SPAM Lists to check against
nl: SPAM-lijsten waartegen gecontroleerd wordt

en: Whitelist
nl: Veilige afzenders

en: Messages that match any of these header rules will never end up in Junk Folders or regarded as SPAM.
nl: Berichten die voldoen aan één van deze berichtkopregels worden nooit in de map Ongewenste e-mail geplaatst of beschouwd als SPAM.

en: More...
nl: Meer...

en: If this rule matches, do not check any rules after it.
nl: Als deze regel van toepassing is, stop dan met controleren van alle volgende regels.

en: Message Filters
nl: Berichtfilters

en: Server-Side mail filtering enables you to add criteria in order to automatically forward, delete or place a given message into a folder.
nl: Berichtfilters maken het mogelijk criteria op te geven voor het automatisch doorsturen, verwijderen of verplaatsen van berichten op het moment dat ze binnenkomen.

en: Could not set active script on your IMAP server
nl: Kon script niet activeren op de IMAP server

en: Please contact your administrator.
nl: Neem contact op met de beheerder.

en: Could not get SIEVE script from your IMAP server
nl: Kon SIEVE script niet ophalen van de IMAP server

en: Unable to load script to server.
nl: Script kan niet naar de server verzonden worden.

en: Server responded with:
nl: Server reageerde met:

en: Could not log on to timsieved daemon on your IMAP server
nl: Kon niet inloggen op de timeseived daemon op de IMAP server

en: AND (Every item must match)
nl: EN (elke conditie moet waar zijn)

en: OR (Either item will match)
nl: OF (minstens één conditie moet waar zijn)

en: Perform an action depending on email addresses appearing in message headers.
nl: Voer een aktie uit op basis van een e-mailadres in de berichtkop.

en: Perform an action on messages matching a specified header (From, To etc.).
nl: Voer een aktie uit op basis van een specifieke regel in de berichtkop (Van, Aan etc.).

en: Size
nl: Grootte

en: Perform an action on messages depending on their size.
nl: Voer een aktie uit op basis van de berichtgrootte.

en: Perform an action on messages depending on their content (body text).
nl: Voer een aktie uit op basis van de inhoud (hoofdtekst).

en: Perform an action on <strong>all</strong> incoming messages.
nl: Voer een aktie uit voor <strong>alle</strong> inkomende berichten.

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: is not
nl: is niet

en: matches
nl: overeenkomt met

en: wildcard
nl: jokerteken

en: does not match
nl: niet overeenkomt met

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is greater or equal to
nl: is groter of gelijk aan

en: is lower than
nl: is kleiner dan

en: is lower or equal to
nl: is kleiner of gelijk aan

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is ongelijk aan

en: verbose
nl: uitgebreid

en: terse
nl: beknopt

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: High
nl: Hoog

en: Delete
nl: Verwijder

en: Edit
nl: Wijzig

en: Duplicate
nl: Kopieer

en: Move Up
nl: Omhoog

en: Move to Top
nl: Verplaats naar boven

en: Move Down
nl: Omlaag

en: Move to Bottom
nl: Verplaats naar beneden

en: Junk Folder
nl: Map Ongewenste e-mail

en: Store SPAM message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
nl: Verplaats SPAM-berichten naar uw map voor ongewenste e-mail. Berichten ouder dan %s dag(en) worden automatisch verwijderd.

en: Note that you can set the number of days in Folder Preferences.
nl: U kunt het aantal dagen opgeven in mapopties.

en: Trash Folder
nl: Map Verwijderde Items

en: Store SPAM message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
nl: Verplaats SPAM-berichten naar uw map voor verwijderde items. U dient de map zelf te legen.

en: Discard
nl: Negeer

en: Discard SPAM message. You will get no indication that the message ever arrived.
nl: Negeer SPAM-bericht. U krijgt geen enkele indicatie dat een bericht is aangekomen.

en: Server-Side Mail Filtering
nl: Berichtfilters

en: To: or Cc
nl: To: of CC

en: The condition for the following rules is:
nl: De conditie voor elke volgende regel is:

en: Less...
nl: Minder...

en: bigger
nl: groter

en: smaller
nl: kleiner

en: than
nl:  is dan

en: All Messages
nl: Alle berichten

en: The following action will be applied to <strong>all</strong> incoming messages that do not match any of the previous rules.
nl: De volgende aktie zal worden toegepast op <strong>alle</strong> inkomende berichten waarvoor geen enkele van de voorgaande condities opging.

en: Choose what to do when this rule triggers, from one of the following:
nl: Kies uit één van de volgende mogelijkheden wat er moet gebeuren als deze regel geactiveerd wordt.

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Editing Mail Filtering Rule
nl: Wijzigen Mail Filter Regel

en: Additional Actions
nl: Extra akties

en: Clear this Form
nl: Wis deze pagina

en: Start Over
nl: Opnieuw

en: Move back to step
nl: Ga terug naar stap

en: Finished
nl: Klaar

en: Move on to step
nl: Ga verder naar stap

en: Your new rule states:
nl: Uw nieuwe regel luidt:

en: If this is what you wanted, select Finished. You can also start over or cancel adding a rule altogether.
nl: Als dit is wat u wilde, kies dan Klaar. U kunt ook opnieuw beginnen of het toevoegen van een regel geheel annuleren.

en: Here you can add or delete filtering rules for your email account. These filters will always apply to your incoming mail, wherever you check your email.
nl: Hier kunt u filterregels voor uw e-mailaccount toevoegen of verwijderen. Deze regels zullen altijd op uw inkomende post toegepast worden, waar u uw e-mail ook leest.

en: You don't have any rules yet. Feel free to add any with the button &quot;Add a New Rule&quot;. When you are done, please select &quot;Save Changes&quot; to get back to the main options screen.
nl: U heeft nog geen regels gedefinieerd. Voeg regels toe met de knop &quot;Voeg een nieuwe regel toe&quot;. Druk op &quot;Verstuur&quot; als u klaar bent om terug te keren naar de optiepagina.

en: When you are done with editing, <strong>remember to select &quot;Save Changes&quot;</strong> to activate your changes!
nl: <strong>Kies &quot;Verstuur&quot;</strong> om uw wijzigingen te activeren!

en: The following table summarizes your current mail filtering rules.
nl: De volgende tabel geeft een overzicht van uw huidige filterregels.

en: No
nl: Nr

en: Description of Rule
nl: Omschrijving

en: Display as:
nl: Toon:

en: Options
nl: Opties

en: Successfully added new rule.
nl: Nieuwe regel is toegevoegd.

en: Successfully updated rule #
nl: Gewijzigde regel #

en: Successfully deleted rules #
nl: Verwijderde regels #

en: Successfully deleted rule #
nl: Verwijderde regel #

en: Add a New Rule
nl: Voeg een nieuwe regel toe

en: When you are done, please click the button below to return to your webmail.
nl: Als u klaar bent, druk dan op de onderstaande knop om terug te keren naar de optiepagina.

en: Save Changes
nl: Verstuur

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Created:
nl: Gemaakt:

en: Current Mail Filtering Rules
nl: Huidige regels

en: No Filtering Rules Defined Yet
nl: Nog geen filterregels gedefinieerd

en: Really delete this rule?
nl: Wilt u deze regel echt verwijderen?

en: Keep (Default action)
nl: Bewaar (standaard aktie)

en: Discard Silently
nl: Negeer zwijgend

en: Reject, sending this excuse to the sender:
nl: Weiger onder vermelding van de volgende reden.

en: Please do not send me large attachments.
nl: Zend me alstublieft geen grote bijlagen.

en: Redirect to the following email address:
nl: Stuur door naar het volgende e-mailadres.

en: Keep a local copy as well.
nl: Bewaar tevens een lokale kopie.

en: Move message into
nl: Verplaats naar

en: the existing folder
nl: de bestaande map

en: a new folder, named
nl: een nieuwe map, genaamd

en: created as a subfolder of
nl: aangemaakt als een submap van

en: Vacation
nl: Vakantie

en: This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.
nl: Dit is een automatisch verzonden antwoord. Ik ben afwezig en niet in staat u direct te antwoorden.

en: I will get back to you as soon as I return.
nl: Ik neem contact met u op zodra ik terug ben.

en: The notice will be sent only once to each person that sends you mail, and will not be sent to a mailing list address.
nl: De kennisgeving wordt uitsluitend verzonden aan personen die u post sturen en niet aan een verzendlijstadres.

en: Addresses: Only reply if sent to these addresses:
nl: Adressen: Alleen beantwoorden als naar deze adressen gezonden is:

en: Days: Reply message will be resent after
nl: Dagen: Antwoord wordt opnieuw gestuurd na

en: days
nl: dag(en).

en: Use the following message:
nl: Gebruik de volgende mededeling.

en: Notify me, using the following method:
nl: Breng me op de hoogte op de volgende manier.

en: Mobile Phone Message (SMS)
nl: Mobiele telefoon (SMS)

en: Email notification
nl: E-mailnotificatie

en: Notification via Zephyr
nl: Kennisgeving via Zephyr

en: Notification via ICQ
nl: Kennisgeving via ICQ

en: Notification ID
nl: Kennisgevings-ID

en: Destination
nl: Bestemming

en: Message
nl: Bericht:

en: Help: Valid variables are:
nl: Help: Geldige variabelen zijn:

en: Also keep copy in INBOX, marked as deleted.
nl: Laat ook een kopie achter in INBOX, gemarkeerd als verwijderd.

en: matches the regural expression
nl: overeenkomt met uitdrukking (regex)

en: does not match the regural expression
nl: niet voldoet aan uitdrukking

en: exists
nl: bestaat

en: does not exist
nl: niet bestaat

en: All messages considered as <strong>SPAM</strong> (unsolicited commercial messages)
nl: Alle berichten die beschouwd worden als <strong>SPAM</strong> (ongewenste commerciële berichten)

en: unless
nl: tenzij

en: or
nl: of

en: matching the Spam List(s):
nl: voorkomt in de Spam-lijst(en):

en: and with score greater than %s
nl: en met een score groter dan %s

en: will be
nl: zal zijn

en: stored in the Junk Folder.
nl: opgeslagen in de map Ongewenste e-mail

en: stored in the Trash Folder.
nl: opgeslagen in de map Verwijderde items

en: discarded.
nl: genegeerd.

en: If
nl: Als

en: <em>any</em> of the following mail headers match:
nl: aan <em>minstens één</em> van de hierna genoemde berichtkopcondities voldaan wordt:

en: <em>all</em> of the following mail headers match:
nl: aan <em>alle</em> hierna genoemde berichtkopcondities voldaan wordt:

en: the size of the message is
nl: de grootte van het bericht

en:  bigger
nl:  groter

en:  smaller
nl:  kleiner

en: For <strong>ALL</strong> incoming messages;
nl: Voor <strong>ALLE</strong> inkomende berichten;

en: then
nl: dan

en: <em>keep</em> it.
nl: bericht <em>bewaren</em>.

en: <em>discard</em> it.
nl: bericht <em>negeren</em>.

en: <em>reject</em> it, sending this excuse back to the sender:
nl: bericht <em>weigeren</em> en zend deze reden terug naar de afzender:

en: <em>redirect</em> it to the email address
nl: bericht <em>doorsturen</em> naar e-mailadres

en: reply with this vacation message:
nl: antwoord met deze vakantiemelding:

en: Also keep a local copy.
nl: Bewaar ook een lokale kopie.

en:  Also keep a copy in INBOX, marked as deleted.
nl:  Laat ook een kopie, gemarkeerd als verwijderd, achter in INBOX.

en:  Also notify using the method
nl:  Geef ook een melding via de methode

en: with
nl: met

en: priority and the message
nl: als prioriteit en het bericht

en: Test for Forged Header
nl: Controleer op vervalste berichtkop

en: You have not defined the name for the new folder.
nl: U heeft de naam van de nieuwe map niet opgegeven.

en: Please try again.
nl: Probeer opnieuw.

en: Illegal folder name.  Please select a different name
nl: Onjuiste mapnaam. Kies een andere naam.

en: None
nl: Geen
