avelsieve 1.9.2 - en to el translation catalogue (247 entries)

en: You have to define at least one header match text.
el: Πρέπει να ορίσετε τουλάχιστον ένα κείμενο στο ταίριασμα σε κεφαλίδα.

en: Add New Rule
el: Δημιουργία Νέου Κανόνα

en: New Rule Wizard - Step
el: Οδηγός Δημιουργίας Νέου Κανόνα - Βήμα

en: of
el: από

en: Rule Type
el: Τύπος Κανόνα

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Action
el: Ενέργεια

en: Confirmation
el: Επιβεβαίωση

en: <p>You have chosen to keep every mail. This is the default action anyway, so you might want to start over with a rule that makes more sense. Select &quot;finished&quot; to save this rule nonetheless.</p>
el: <p>Επιλέξατε να κρατήσετε όλα τα μηνύματα. Αυτή είναι η προκαθορισμένη ενέργεια ούτως ή άλλως, οπότε ίσως θέλετε να φτιάξετε έναν νέο κανόνα. Επιλέξτε &quot;Τέλος&quot; για να αποθηκεύσετε αυτόν τον κανόνα παρ'όλα αυτά.</p>

en: Please use the buttons on the bottom instead of your browser's reload, back and forward buttons, to build a rule.
el: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε τα κουμπιά στο κάτω μέρος της σελίδας, αντί για τις λειτουργίες πίσω/μπροστά/ανανέωση του φυλλομετρητή σας, όταν φτιάχνετε έναν κανόνα.

en: Add SPAM Rule
el: Δημιουργία Νέου SPAM Κανόνα

en: Configure Anti-SPAM Protection
el: Παραμετροποίηση της προστασίας από SPAM

en: All incoming mail is checked for unsolicited commercial content (SPAM) and marked accordingly. This special rule allows you to configure what to do with such messages once they arrive to your Inbox.
el: Όλα τα εισερχόμενα μηνύματα ελέγχονται αν έχουν διαφημιστικό περιεχόμενο (SPAM) και μαρκάρονται ανάλογα. Αυτός ο ειδικός κανόνας σάς επιτρέπει να ορίσετε τι θα γίνεται σε αυτά τα μηνύματα όταν φτάσουν στα εισερχόμενα.

en: Select %s to add the predefined rule, or select the advanced SPAM filter to customize the rule.
el: Επιλέξτε %s για να προσθέσετε τον προκαθορισμένο κανόνα, ή επιλέξτε την επιλογή για προχωρημένους για να παραμετροποιήσετε τον κανόνα.

en: Add Spam Rule
el: Δημιουργία Νέου Spam Κανόνα

en: Advanced Spam Filter...
el: Φίλτρο Spam για προχωρημένους...

en: Target Score
el: Επιθυμητό Σκορ

en: Messages with SPAM-Score higher than the target value, the maximum value being %s, will be considered SPAM.
el: Μηνύματα με Σκορ πάνω από την τιμή του επιθυμητού, με το μέγιστο να είναι %s, θα θεωρούνται SPAM.

en: SPAM Lists to check against
el: Λίστες SPAM με τις οποίες θα γίνει ο έλεγχος

en: Whitelist
el: Εξαιρέσεις (Whitelist)

en: Messages that match any of these header rules will never end up in Junk Folders or regarded as SPAM.
el: Τα μηνύματα όπου ταιριάζει οποιαδήποτε από τις παρακάτω κεφαλίδες δε θα καταλήξουν ποτέ σε φάκελο αχρήστων, ούτε θα θεωρηθούν ως SPAM.

en: More...
el: Περισσότερα...

en: STOP
el: ΣΤΟΠ

en: If this rule matches, do not check any rules after it.
el: Αν ο κανόνας ταιριάξει, μην ελέγξεις άλλους κανόνες μετά απ'αυτόν.

en: Mail Filtering Scripts
el: Σενάρια Φίλτρων Ταχυδρομείου

en: Message Filters
el: Φίλτρα Μηνυμάτων

en: Server-Side mail filtering enables you to add criteria in order to automatically forward, delete or place a given message into a folder.
el: Τα Φϊλτρα μηνυμάτων στον εξυπηρετητή σάς δίνουν τη δυνατότητα να ορίζετε συνθήκες ώστε να ταξινομείτε, προωθείτε ή απορρίπτετε τα μηνύματά σας με αυτόματο τρόπο.

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Could not set active script on your IMAP server
el: Αδύνατη η ενεργοποίηση του ενεργού script στον εξυπηρετητή IMAP

en: Please contact your administrator.
el: Παρακαλούμε ειδοποιήστε το διαχειριστή σας.

en: Could not get SIEVE script from your IMAP server
el: Αδύνατη η λήψη του SIEVE script από τον IMAP εξυπηρετητή

en: Error Encountered:
el: Παρουσιάστηκε Λάθος:

en: Unable to load script to server.
el: Αδύνατο το φόρτωμα του script στον εξυπηρετητή.

en: Server responded with:
el: Ο εξυπηρετητής απάντησε:

en: Could not delete script from server %s.
el: Αδύνατη η διαγραφή του script από τον εξυπηρετητή %s.

en: Could not log on to timsieved daemon on your IMAP server
el: Αδύνατη η σύνδεση με τον timsieved daemon στον εξυπηρετητή IMAP σας

en: AND (Every item must match)
el: ΚΑΙ (όλες οι συνθήκες πρέπει να ισχύουν)

en: OR (Either item will match)
el: Ή (οποιαδήποτε συνθήκη μπορεί να ισχύει)

en: Rule
el: Κανόνας

en: Anti-SPAM
el: Αντι-SPAM

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Perform an action depending on email addresses appearing in message headers.
el: Ορισμός μιας ενέργειας στα μηνύματα όπου ταιριάζουν ηλεκτρονικές διευθύνσεις στις κεφαλίδες τους.

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Perform an action on messages matching a specified header (From, To etc.).
el: Ορισμός μιας ενέργειας στα μηνύματα που ταιριάζει μία κεφαλίδα (Από, Προς κ.λπ.)

en: Envelope
el: Φάκελος

en: Perform an action on messages matching a specified envelope header (Envelope FROM, TO).
el: Ορισμός μιας ενέργειας στα μηνύματα όπου ταιριάζει κάποιο στοιχείο φακελου Envelope FROM, TO).

en: Size
el: Μέγεθος

en: Perform an action on messages depending on their size.
el: Ορισμός μίας ενέργειας στα μηνύματα που έχουν κάποιο συγκεκριμένο μέγεθος.

en: Body
el: Σώμα

en: Perform an action on messages depending on their content (body text).
el: Ορισμός μιας ενέργειας σε μηνύματα ανάλογα με το περιεχόμενο του ίδιου του μηνύματος.

en: All
el: Όλα

en: Perform an action on <strong>all</strong> incoming messages.
el: Ορισμός μιας ενέργειας για <strong>όλα</strong> τα εισερχόμενα μηνύματα.

en: contains
el: περιέχει

en: does not contain
el: δεν περιέχει

en: is
el: είναι

en: is not
el: δεν είναι

en: matches
el: ταιριάζει στο

en: does not match
el: δεν ταιριάζει στο

en: is greater than
el: είναι μεγαλύτερη από

en: is greater or equal to
el: είναι μεγαλύτερη ή ίση με

en: is lower than
el: είναι μικρότερη από

en: is lower or equal to
el: είναι μικρότερη ή ίση με

en: is equal to
el: ισούται με

en: is not equal to
el: δεν ισούται με

en: verbose
el: αναλυτικά

en: Textual descriptions of the rules
el: Αναλυτικές περιγραφές των κανόνων

en: terse
el: σύντομα

en: More suitable for viewing the table of rules at once
el: Πιο κατάλληλο για να βλέπετε εποπτικά τους κανόνες

en: Even more terse description for technical people
el: Ακόμα πιο σύντομη, τεχνική περιγραφή

en: source
el: κώδικας

en: Display SIEVE source
el: Εμφάνιση πηγαίου κώδικα SIEVE

en: Low
el: Χαμηλή

en: Normal
el: Κανονική

en: High
el: Υψηλή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Duplicate
el: Αναπαραγωγή

en: Move Up
el: Μετακίνηση Πάνω

en: Move to Top
el: Μετακίνηση στην Αρχή

en: Move Down
el: Μετακίνηση Κάτω

en: Move to Bottom
el: Μετακίνηση στο Τέλος

en: Junk Folder
el: Φάκελος Αχρήστων

en: Store SPAM message in your Junk Folder. Messages older than %s days will be deleted automatically.
el: Αποθήκευσε το μήνυμα SPAM στον Φάκελο Αχρήστων. Μηνύματα παλαιότερα από %s μέρες θα διαγράφονται αυτόματα.

en: Note that you can set the number of days in Folder Preferences.
el: Σημειώστε ότι μπορείτε να θέσετε τον αριθμό των ημερών στις Επιλογές Φακέλων.

en: Trash Folder
el: Φάκελος Διαγραμμένων

en: Store SPAM message in your Trash Folder. You will have to purge the folder yourself.
el: Αποθήκευσε το μήνυμα SPAM στον Φάκελο Διαγραμμένων. Θα πρέπει να κάνετε τακτικά εκκαθάριση αυτού του φακέλου.

en: Discard
el: Απόρριψη

en: Discard SPAM message. You will get no indication that the message ever arrived.
el: Απόρριψη του μηνύματος SPAM. Δε θα λαμβάνετε καμμία ειδοποίηση ότι το μήνυμα αυτό έφτασε ποτέ.

en: Server-Side Mail Filtering
el: Φίλτρα Ταχυδρομείου στον Εξυπηρετητή

en: To: or Cc
el: Προς: ή Συνημ.:

en: The condition for the following rules is:
el: Η συνθήκη για τους ακόλουθους κανόνες είναι:

en: Less...
el: Λιγότερα...

en: bigger
el: μεγαλύτερο

en: smaller
el: μικρότερο

en: than
el: από

en: All Messages
el: Όλα τα Μηνύματα

en: The following action will be applied to <strong>all</strong> incoming messages that do not match any of the previous rules.
el: Αυτός ο κανόνας θα ισχύσει για <strong>όλα</strong> τα εισερχόμενα μηνύματα στα οποία δεν ταιριάζει ένας από τους προηγούμενος κανόνες.

en: Choose what to do when this rule triggers, from one of the following:
el: Επιλέξτε την ενέργεια εάν αυτός ο κανόνας ισχύσει, από τα ακόλουθα:

en: Apply Changes
el: Ενεργοποίηση Αλλαγών

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Editing Mail Filtering Rule
el: Επεξεργασία του κανόνα φιλτραρίσματος

en: Create New Mail Filtering Rule
el: Δημιουργία Νέου Κανόνα Φιλτραρίσματος Ταχυδρομείου

en: You must correct the above errors before continuing.
el: Πρέπει να διορθώσετε τα παραπάνω λάθη πριν συνεχίσετε.

en: Additional Actions
el: Επιπρόσθετες Ενέργειες

en: Clear this Form
el: Επαναφορά Φόρμας

en: Start Over
el: Από την Αρχή

en: Move back to step
el: Πίσω στο Βήμα

en: Finished
el: Τέλος

en: Move on to step
el: Συνέχεια στο βήμα

en: Your new rule states:
el: Ο νέος σας κανόνας λέει:

en: If this is what you wanted, select Finished. You can also start over or cancel adding a rule altogether.
el: Αν είναι αυτό που θέλατε, επιλέξτε Τέλος. Επίσης μπορείτε να ξεκινήσετε από την αρχή ή να ακυρώσετε τη δημιουργία νέου κανόνα.

en: Here you can add or delete filtering rules for your email account. These filters will always apply to your incoming mail, wherever you check your email.
el: Εδώ μπορείτε να προσθέσετε ή να διαγράψετε κανόνες φιλτραρίσματος για τον λογαριασμό του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας. Αυτά τα φίλτρα θα ελέγχονται πάντα κατά τη λήψη ταχυδρομείου, ανεξάρτητα από το πού ελέγχετε το  ταχυδρομείο σας.

en: You don't have any rules yet. Feel free to add any with the button &quot;Add a New Rule&quot;. When you are done, please select &quot;Save Changes&quot; to get back to the main options screen.
el: Δεν έχετε ορίσει ακόμα κάποιον κανόνα. Μπορείτε να προσθέσετε όσους θέλετε με το πλήκτρο &quot;Δημιουργία Νέου Κανόνα&quot;. Όταν τελειώσετε, επιλέξτε &quot;Αποθήκευση Αλλαγών&quot; για να επιστρέψετε στην οθόνη των κύριων επιλογών.

en: When you are done with editing, <strong>remember to select &quot;Save Changes&quot;</strong> to activate your changes!
el: Όταν τελειώσετε την επεξεργασία, <strong>θυμηθείτε να επιλέξετε &quot;Αποθήκευση Αλλαγών&quot;</strong> για να ενεργοποιήσετε τις αλλαγές σας!

en: Warning: In your rules, you have defined an action that refers to a folder that does not exist or a folder where you do not have permission to append to.
el: Προσοχή: στους κανόνες σας, έχετε ορίσει μία ενέργεια που αναφέρεται σε φάκελο, ο οποίος δεν υπάρχει ή στον οποίο δεν έχετε κατάλληλη πρόσβαση.

en: The following table summarizes your current mail filtering rules.
el: Ο παρακάτω πίνακας δείχνει τους τρέχοντες κανόνες αλληλογραφίας σας.

en: No
el: α/α

en: Description of Rule
el: Περιγραφή Κανόνα

en: Display as:
el: Δείξε ως:

en: Options
el: Επιλογές

en: Successfully added new rule.
el: Νέος κανόνας προστέθηκε με επιτυχία.

en: Successfully updated rule #
el: Ενημερώθηκε ο κανόνας #

en: Successfully deleted rules #
el: Διαγράφηκαν οι κανόνες #

en: Successfully deleted rule #
el: Διαγράφηκε ο κανόνας #

en: Add a New Rule
el: Δημιουργία Νέου Κανόνα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: When you are done, please click the button below to return to your webmail.
el: Όταν τελειώσετε, κάντε κλικ στο ακόλουθο κουμπί για να επιστρέψετε.

en: Save Changes
el: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Last modified:
el: Τελευταία τροποποίηση:

en: Created:
el: Δημιουργήθηκε:

en: Current Mail Filtering Rules
el: Τρέχοντες Κανόνες Φιλτραρίσματος Ταχυδρομείου

en: Close
el: Κλείσιμο

en: No Filtering Rules Defined Yet
el: Δεν έχουν οριστεί κανόνες ακόμα

en: Really delete this rule?
el: Σίγουρα να διαγραφεί αυτός ο κανόνας;

en: Action for Selected Rules:
el: Για τους επιλεγμένους κανόνες:

en: Automatically
el: Αυτόματα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: From
el: Από

en: To
el: Προς

en: Subject
el: Θέμα

en: Create Filter
el: Δημιουργία Φίλτρου

en: You have to define at least one condition.
el: Πρέπει να ορίσετε τουλάχιστον μία συνθήκη.

en: (Creates a new server-side filtering rule, based on the above criteria)
el: (Δημιουργεί ένα καινούριο φίλτρο στον εξυπηρετητή, βασισμένο στα παραπάνω κριτήρια)

en: Notice: The following criteria cannot be expressed as server-side filtering rules:
el: Σημείωση: Τα ακόλουθα κριτήρια δε μπορούν να εκφραστούν ως φίλτρα στον εξυπηρετητή:

en: Reason:
el: Λόγος:

en: The Body extension is not supported in this server.
el: Η λειτουργία για ταίριασμα στο σώμα του μηνύματος δεν υποστηρίζεται σε αυτόν τον εξυπηρετητή.

en: Note that Only From:, To:, Cc: and Subject: headers will be checked in the server filter.
el: Σημειώστε ότι μόνο οι κεφαλίδες Από:, Προς: και Συνημ.: θα ελεγθούν στο φίλτρο του εξυπηρετητή.

en: These search expressions are not applicable during message delivery.
el: Αυτά τα κριτήρια αναζήτησης δεν ισχύουν κατά την παράδοση μηνυμάτων.

en: Keep (Default action)
el: Κράτηση (προκαθορισμένη ενέργεια)

en: Discard Silently
el: Σιωπηλή Διαγραφή

en: Reject, sending this excuse to the sender:
el: Απόρριψη, στέλνοντας αυτή τη δικαιολογία στον αποστολέα:

en: Please do not send me large attachments.
el: Παρακαλώ μη μού στέλνετε μεγάλα συνημμένα αρχεία.

en: Redirect to the following email address:
el: Ανακατεύθυνση στην ακόλουθη διεύθυνση:

en: Keep a local copy as well.
el: Επίσης κράτησε ένα τοπικό αντίγραφο.

en: Incorrect email address(es). You must enter one or more valid email addresses, separated by comma.
el: Λανθασμένη διεύθυνση(-εις) ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Πρέπει να εισάγετε μία ή περισσότερες έγκυρες διευθύνσεις, χωριζόμενες με κόμμα.

en: Move message into
el: Μετακίνηση μηνύματος

en: the existing folder
el: στον υπάρχοντα φάκελο

en: a new folder, named
el: σε έναν νέο φάκελο με το όνομα

en: created as a subfolder of
el: που θα δημιουργηθεί ως υποφάκελος του

en: Vacation
el: Διακοπές

en: This is an automated reply; I am away and will not be able to reply to you immediately.
el: Αυτή είναι μια αυτόματη απάντηση· δε βρίσκομαι κοντά σε υπολογιστή και δε θα μπορέσω να σάς απαντήσω άμεσα.

en: I will get back to you as soon as I return.
el: Θα επικοινωνήσω μαζί σας με το που θα επιστρέψω.

en: The notice will be sent only once to each person that sends you mail, and will not be sent to a mailing list address.
el: Η σημείωση αυτή θα σταλεί μόνο μία φορά σε κάθε άτομο που σάς στέλνει μήνυμα,και δε θα σταλεί σε λίστα ταχυδρομείου.

en: Addresses: Only reply if sent to these addresses:
el: Διευθύνσεις: Απάντηση μόνο αν ο παραλήπτης είναι κάποιος από:

en: Days: Reply message will be resent after
el: Ημέρες: Η σημείωση θα ξανασταλεί μετά από

en: days
el: μέρες

en: Use the following message:
el: Χρησιμοποίησε το ακόλουθο μήνυμα:

en: The number of days between vacation messages must be a positive number.
el: Ο αριθμός ημερών μεταξύ των μηνυμάτων διακοπών πρέπει να έιναι ένας θετικός αριθμός.

en: Your email addresses for which a vacation message is returned must be defined.
el: Οι διευθύνσεις για τις οποίες θα στέλνεται ένα μήνυμα διακοπών πρέπει να οριστούν.

en: Notify me, using the following method:
el: Ειδοποίησέ με, χρησιμοποιώντας την ακόλουθη μέθοδο:

en: Mobile Phone Message (SMS)
el: Μήνυμα σε Κινητό Τηλέφωνο (SMS)

en: Email notification
el: Ειδοποίηση μέσω Email

en: Notification via Zephyr
el: Ειδοποίηση μέσω Zephyr

en: Notification via ICQ
el: Ειδοποίηση μέσω ICQ

en: Notification ID
el: Όνομα Ειδοποίησης

en: Destination
el: Προορισμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Help: Valid variables are:
el: Βοήθεια: Έγκυρες μεταβητές είναι:

en: Also keep copy in INBOX, marked as deleted.
el: Επίσης κράτησε ένα αντίγραφο στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ, μαρκαρισμένο ως διαγραμμένο.

en: Disable this rule
el: Απενεργοποίηση αυτού του κανόνα

en: The rule will have no effect for as long as it is disabled.
el: Αυτός ο κανόνας δε θα έχει καμμία ισχύ, όσο είναι απενεργοποιημένος.

en: the header %s
el: η κεφαλίδα %s

en: Header %s
el: Κεφαλίδα %s

en: To or Cc
el: Προς ή Συνημ.

en: the envelope %s
el: ο φάκελος %s

en: Envelope %s
el: Φάκελος %s

en: the address %s
el: η διεύθυνση %s

en: Address %s
el: Διεύθυνση %s

en: message body
el: σώμα μηνύματος

en: matches the regural expression
el: ταιριάζει στο regural expression

en: does not match the regural expression
el: δεν ταιριάζει στο regural expression

en: exists
el: υπάρχει

en: does not exist
el: δεν υπάρχει

en: This rule is currently <strong>DISABLED</strong>:
el: Αυτός ο κανόνας είναι <strong>ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ</strong>:

en: DISABLED
el: ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ

en: All messages considered as <strong>SPAM</strong> (unsolicited commercial messages)
el: Όλα τα μηνύματα που θεωρούνται <strong>SPAM</strong> (ανεπιθύμητα διαφημιστικά μηνύματα)

en: unless
el: εκτός αν

en: Whitelist:
el: Εξαιρέσεις (Whitelist):

en: or
el: ή

en: matching the Spam List(s):
el: που ταιριάζουν στη/στις λίστες Spam:

en: Spam List(s):
el: Λίστες Spam:

en: and with score greater than %s
el: και με σκορ μεγαλύτερο από %s

en: Score > %s
el: Σκορ > %s

en: will be
el: θα

en: stored in the Junk Folder.
el: αποθηκευτούν στον Φάκελο Αχρήστων.

en: Junk
el: Φάκελος Αχρήστων

en: stored in the Trash Folder.
el: αποθηκευτούν στον Φάκελο Διαγραμμένων.

en: Trash
el: Φάκελος Διεγραμμένων

en: discarded.
el: διαγραφούν.

en: If
el: Αν

en: <em>any</em> of the following mail headers match:
el: <em>οποιαδήποτε</em> από τις ακόλουθες κεφαλίδες ταιριάξει:

en: <em>all</em> of the following mail headers match:
el: <em>όλες</em> από τις ακόλουθες κεφαλίδες ταιριάξουν:

en: the size of the message is
el: το μέγεθος του μηνύματος είναι

en:  bigger
el: μεγαλύτερο

en:  smaller
el: μικρότερο

en: For <strong>ALL</strong> incoming messages;
el: Για <strong>ΌΛΑ</strong> τα εισερχόμενα μηνύματα·

en: ALL
el: ΌΛΑ

en: and
el: και

en: then
el: τότε

en: <em>keep</em> it.
el: <em>κράτησέ το</em>.

en: Keep
el: Κράτησε

en: <em>discard</em> it.
el: <em>διέγραψέ το</em>.

en: <em>reject</em> it, sending this excuse back to the sender:
el: <em>απόρριψέ το</em>, στέλντας την εξής δικαιολογία στον αποστολέα:

en: Reject
el: Απόρριψη

en: Redirect to
el: Ανακατεύθυνση προς

en: <em>redirect</em> it to the email addresses: %s.
el: <em>ανακατεύθυνέ το</em> στις διευθύνσεις: %s.

en: <em>redirect</em> it to the email address
el: <em>ανακατεύθυνέ το</em> στη διεύθυνση

en: <em>file</em> it into the folder %s
el: <em>αποθήκευσέ το</em> στον φάκελο %s

en: File into %s
el: Αποθήκευση στον %s

en: (Warning: Folder not available)
el: (Προσοχή: Ο φάκελος δεν είναι διαθέσιμος)

en: reply with this vacation message:
el: απάντησε με το εξής μήνυμα διακοπών:

en: Vacation Message
el: Μήνυμα Διακοπών

en: Also keep a local copy.
el: Επίσης κράτησε ένα τοπικό αντίγραφο.

en:  Also keep a copy in INBOX, marked as deleted.
el:  Επίσης κράτησε ένα αντίγραφο στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ, μαρκαρισμένο ως διαγραμμένο.

en: Keep Deleted
el: Κράτησε ως Διεγραμμένο

en:  Also notify using the method
el:  Επίσης ειδοποίησέ με χρησιμοποιώντας τη μέθοδο

en: with
el: με

en: priority and the message
el: προτεραιότητα και το μήνυμα

en: Notify %s
el: Ειδοποίηση στο %s

en: Then <strong>STOP</strong> processing rules.
el: Τότε <strong>ΣΤΑΜΑΤΑ</strong> την επεξεργασία άλλοων κανόνων.

en: Stop
el: Στοπ

en: Test for Forged Header
el: Εξέταση για Πλαστογραφημένη Κεφαλίδα

en: You have not defined the name for the new folder.
el: Δεν έχετε ορίσει το όνομα για τον νέο φάκελο.

en: Please try again.
el: Παρακαλώ ξαναπροσπαθήστε.

en: Illegal folder name.  Please select a different name
el: Άκυρο όνομα φακέλου. Παρακαλώ επιλέξτε ένα διαφορετικό όνομα.

en: None
el: Κανένα
